O Galerii

Galeria Giant Meble to wyjątkowe miejsce na mapie Wrocławia, gdzie w jednym miejscu dostępna jest szeroka oferta wyposażenia wnętrz.

W Galerii znajduje się 8 lokali usługowych proponujących niebanalne rozwiązania, dzięki którym projektowanie wymarzonego mieszkania czy domu stanie się niezapomnianą przygodą, a każda przestrzeń nabierze indywidualnego charakteru. Duży wybór salonów oferujących materace i wyposażenie sypialni pozwoli zadbać o przyjemny i relaksujący sen, a szeroki asortyment różnego rodzaju mebli do salonu, jadalni, pokoju dziennego, biura czy pokoju dziecięcego pozwoli zaaranżować każde pomieszczenie według indywidualnego gustu i preferencji. W Galerii znajduje się również salon oferujący różnego rodzaju podłogi drewniane i parkiety, stanowiąc uzupełnienie bogatej ofert wyposażenia wnętrz.


Wynajem powierzchni

Galeria Giant Wrocław to 5 301 m kw. przestrzeni sklepowej, gdzie w jednym miejscu dostępna jest szeroka oferta związana z wyposażeniem wnętrz. To doskonałe miejsce dla wszystkich biznesów kierujących swoje produkty lub usługi do grupy docelowej zainteresowanej szeroko pojętą branżą meblową.

Kontakt

Jesteś zainteresowany wynajem powierzchni i otwarciem salonu swojej firmy w Galerii Giant Meble Wrocław?

Skontaktuj się z nami:

tel.:+48 61 306 86 00
email: kontakt@giant.pl