expert snu

Expert_snu_LOGO_turkus_2

W Expert Snu stawiamy na najlepszych, polskich producentów, bo ważne jest dla nas nie tylko to, jak powstają nasze produkty, ale także gdzie i kto odpowiada za ich wykonanie. Krajowa produkcja daje gwarancję, że do zrobienia materaca czy łóżka użyto najwyższej jakości materiałów, dzięki czemu są to produkty na lata. Łączymy sprzedaż dobrej jakości wyrobów do spania z wiedzą i nowoczesnym podejściem do kwestii zdrowego snu.

Wierzymy, że każdy człowiek zasługuje na to, żeby móc zdrowo i dobrze spać, bo to właśnie sen jest jednym z filarów szczęśliwego i satysfakcjonującego życia. Nie zatrudniamy w naszych salonach tradycyjnych sprzedawców, zamiast tego nasi wykwalifikowani Doradcy przeprowadzą z tobą rozmowę i pomogą ci wybrać dobry, czyli możliwie jak najlepiej dopasowany do twoich potrzeb materac.

Wiemy doskonale, że wybór dobrego materaca czy łóżka to sprawa intymna i czasami trudna decyzja. W naszym salonie możesz liczyć na zrozumienie i masz pewność, że nikt nie będzie cię popędzał z wyborem. Połóż się na naszych materacach tak, jak robisz to w domu we własnej sypialni. Pozwól zrelaksować się swojemu ciału, bo tylko wtedy powie ci, czy to dobry wybór. Nasi doradcy poświęcą ci tyle czasu, ile będzie trzeba, bo koniec końców chodzi przecież o to, żeby spać i zdrowo i wygodnie. Będziemy zaszczyceni móc ci w tym pomóc.

Salon sypialniany Expert Snu we Wrocławiu to miejsce, gdzie znajdziesz takie produkty jak:

-materace lateksowe, piankowe i kieszeniowe,

-łóżka drewniane, tapicerowane, kontynentalne, Multisystem BOX,

-stelaże regulowane i nieregulowane,

-kołdry i poduszki puchowe i syntetyczne,

-poduszki lateksowe i piankowe,

-prześcieradła i pościele,

-ochraniacze na materac

-materace nawierzchniowe, topmaterace, przekładki,

-meble do sypialni: komody, szafki nocne

www.expertsnu.pl